Składane wózki
platformowe

Składane wózki transportowe

Czterokołowy składany wózek platformowy, Idealny dla serwisów, wystawców targowych oraz każdego, kto często przewozi skrzynki , pudełka i inne narzędzia z miejsca na miejsce, Magna Cart jest zaprojektowany z myślą o wytrzymałości.
Rozłożenie i złożenie zajmuje tylko kilka sekund.. Główne części wykonane są z tworzywa sztucznego z bardzo wytrzymałego nylonu a pozostałe elementy z tworzyw sztucznych Polyproplenu .Wózek można przechowywać w dowolny miejscu. Rurki wykonane są z aluminium i stali nierdzewnej.
Ważący 6,4 kg wózek ręcznie wykonany jest z wytrzymałego nierdzewnego aluminium, z uchwytem teleskopowym, który rozciąga się do 92 cm . W rezultacie, zarówno użytkownicy wysocy jak i niscy mogą wygodnie ciągnąć ciężar do 135 KG . Dzięki 10 cm gumowym kółkom można praktycznie jeździć po każdej powierzchni, od chodnika po przez dywan do linoleum.
Po złożeniu wózek zajmuje zaledwie 68 cm na 8 cm , dzięki tym wymiarom łatwo się go przechowuje lub przenosi .
Wąski profil wózka sprawia, że idealnie nadaje się do prowadzenia w wąski przejściach i korytarzach a po złożeniu łatwo się przewozi w samochodzie , a kiedy nie jest używany, po prostu można powiesić na kołku w garażu lub schować go obok szafy.

Czterokołowy składany wózek platformowy, Idealny dla serwisów, wystawców targowych oraz każdego, kto często przewozi skrzynki , pudełka i inne narzędzia z miejsca na miejsce, Magna Cart jest zaprojektowany z myślą o wytrzymałości. Rozłożenie i złożenie zajmuje tylko kilka sekund.. Główne części wykonane są z tworzywa sztucznego z bardzo wytrzymałego nylonu a pozostałe elementy z tworzyw sztucznych Polyproplenu Wózek można przechowywać w dowolny miejscu. Rurki wykonane są z aluminium i stali nierdzewnej. Ważący 6,4 kg wózek ręcznie wykonany jest z wytrzymałego nierdzewnego aluminium, z uchwytem teleskopowym, który rozciąga się do 92 cm . W rezultacie, zarówno użytkownicy wysocy jak i niscy mogą wygodnie ciągnąć ciężar do 135 KG . Dzięki 10 cm gumowym kółkom można praktycznie jeździć po każdej powierzchni, od chodnika po przez dywan do linoleum. Po złożeniu wózek zajmuje zaledwie 68 cm na 8 cm , dzięki tym wymiarom łatwo się go przechowuje lub przenosi . Wąski profil wózka sprawia, że idealnie nadaje się do prowadzenia w wąski przejściach i korytarzach a po złożeniu łatwo się przewozi w samochodzie, a kiedy nie jest używany, po prostu można powiesić na kołku w garażu lub schować go obok szafy.

Zalety wózka

● Składany i otwierany w kilka sekund
● Łatwy w użyciu i przechowywaniu
● Wykonane z lekkiego i trwałego aluminium
● W 100% zmontowany
● Miękka rękojeść
● Ładowność: 135 kg
● Wymiary po rozłożeniu : 68 x 41 x 92 cm
● Wymiary po złożeniu: 68 x 41 x 8 cm
● Płyta z tworzywa sztucznego Podstawa: 68 x 41 cm
● Koła gumowe, łożysko kulkowe 10 cm
● Waga netto: 6,4 kg
Pełna specyfikacja

Kontakt

Punt serwisowy

FHU Sprint Piotr Gwiazda
ul. Kołowa 2, 03-536 Warszawa

Telefon

501 752 545

Email

p.gwiazda@sprintprintserwis.pl

j
Napisz do nas

Zgoda - Sprawdź więcej

11 + 8 =